1992'DEN BERİ ABONESİ OLDUĞUNUZ TEMİZLİK

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : P.TESİ-C.TESİ (9.00 - 18.00)

mobile-icon 1992'DEN BERİ ARADIĞINIZ NUMARA0232 441 69 41

Koltuk Yıkama

KOLTUK YIKAMA

koltukbanner

Koltuk Temizleme Hizmetimizi gerçekleştirirken öncelikle iyi bir şekilde vakumlamaya dikkat ediyoruz. Çift motorlu ithal sanayi tipi vakumlar ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Нer kimyasal uygulaması yapılıp koltuk temiz hale gelene kadar işlem sürmektedir. İyi yıkama yapılan bir koltuk koku yapmayacağı gibi ortalama 5 saat gibi bir zamanda kurumaktadır.

Müşterilerimizin isteğine göre buharlı yada vakumlu yıkama yapılmaktadır.

Abone Temizlik koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle YERİNDE yıkar. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

— Kısa Sürede En Etkili Temizlik Yapılır
— Vakum Yöntemi İle Kiri Söker Alır
— Hijyeniktir, Silme Yönteminden Farkı Kiri Koltuğun İçine Hapsetmez

Koltuk Temizliği; işini meslek olarak belirlemiş, eğitimleri verilerek özel olarak yetiştirilmiş Abone Temizlik koltuk yıkama ustaları size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. İyi yıkama yapılan koltuk en az % 85 oranında görsel olarak da değişime uğramaktadır.

Koltuk Yıkama en az yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Hele ki silim yapılan koltuklarda yıkama işi daha da zorlaşmaktadır. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır, aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.

KALİFİYE PERSONEL

Alanında deneyimli personelimizle ihtiyacınız olan alanlar tertemiz olacak. İhtiyacınız olan temizlik hizmetini en kısa sürede ve etkili şekilde gerçekleştireceğiz.

KALİTELİ MALZEME

Abone Temizlik değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti en kaliteli ve sağlıklı ürünlerle sunmayı taahhüt eder. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için en kaliteli ve sağlıklı malzemeleri kullanıyoruz.

Hizmet talebinde bulunmak için buraya tıklayıp talebinizi form aracılığıyla bize iletebilirsiniz