1992'DEN BERİ ABONESİ OLDUĞUNUZ TEMİZLİK

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : P.TESİ-C.TESİ (9.00 - 18.00)

mobile-icon 1992'DEN BERİ ARADIĞINIZ NUMARA0232 441 69 41

Resmi Kurum Temizliği

RESMİ KURUM TEMİZLİĞİ

resmikurumbanner

Resmi kurum temizliği, çalışan ve içerisinde bulunanların memnuniyeti açısından son derece önemli bir konudur. Resmi kurumlarda temiz ve şık görünüme sahip bir mekandan ihtiyaçlarını karşılamaları, hem sizin sağlıklı bir ortamdiş yapmanızı hem de bulunanların sağlığını sağlamak amacı ile kurumunuzu temiz tutmak gerekmektedir.

Abone Temizlik sizlere resmi kurum temizliği konusunda A’dan Z’ye hizmet sağlamaktadır. Cam temizliği, dış cephe temizliği, zemin temizliği, parke temizliği, eşya temizliği gibi diğer tüm mağaza temizliği hizmeti için gerekli olan tüm ekipman ve deneyimli personele sahip şirketimizden, resmi kurum temizliği hizmeti konusunda hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

KALİFİYE PERSONEL

Alanında deneyimli personelimizle ihtiyacınız olan alanlar tertemiz olacak. İhtiyacınız olan temizlik hizmetini en kısa sürede ve etkili şekilde gerçekleştireceğiz.

KALİTELİ MALZEME

Abone Temizlik değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti en kaliteli ve sağlıklı ürünlerle sunmayı taahhüt eder. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için en kaliteli ve sağlıklı malzemeleri kullanıyoruz.

Hizmet talebinde bulunmak için buraya tıklayıp talebinizi form aracılığıyla bize iletebilirsiniz